Përpjekja Shqiptare
Politikë

Unë nuk shantazhohem nga portalet gjobvënës!

Nga Agron SHEHAJ

◾◾◾

Sot portali JOQ me ka sulmuar duke publikuar një trillim komplet të shpikur dhe të rremë.

Gjoja një ndjekës i portalit JOQ paska hedhur akuza kundër meje!!!
Ky “denoncuesi i shqetësuar”, Genci Islamaj, e paska mbyllur profilin pasi e ka mbaruar rolin e vet ne skemën e gjobvënies.

Zanati më i përhapur në Shqipëri është ai gjobvënies.
Gjobvënësit janë banditë socialë që shpifin, trillojnë dhe hedhin baltë që pastaj t’i paguash për të mos shpifur më.
Gjobvënësit vuajnë nga imagjinata banale, si këta të JOQ-së që për herë të dytë, mundohen të bëjnë qejf duke më vënë mua gjobë.

Unë nuk bëj biznes me politikanë, nuk bëj biznes me kriminelë, nuk bëj biznes me hajdutë dhe të korruptuar.
As nuk shantazhohem nga portalet gjobvënës.

Facebook Comments

Related posts

Profil i autorizuar: Eduart Ndocaj, i duhuri për të qenë kryebashkiak i Lezhës

Eagle

U denoncua si milioner, flet djali i Thanas Çanit: Skenar filmash, ne e morëm vesh nga media

Albina Hoxhaj

Virusi dhe Zgjedhjet.Ku janë shtetet me të cilat kemi Traktate Miqësie?

Eagle

Leave a Comment

seven − 7 =

Ballina
Lajme
Letërsi
Politikë